Отзыв от компании

 

Отзыв от компании "Дашуковские бентониты"

Фахівці інвестиційно-консалтингової групи „Астарта-Таніт” виконали на замовлення нашої компанії дослідження ринку бентоніту.

Звернутись до консультантів нас змусила майже повна відсутність статистичної та маркетингової інформації відносно ринку бентонітів в Україні та СНД та неможливість виконання подібної роботи власними зусиллями.

ІКГ АТ здійснила дослідження світового та європейського ринку та ринку країн СНД за такими напрямами: Продукт, Сировина (запаси, їх розміщення), Виробництво, Канали збуту, Конкуренція, Споживання (ринки окремих продуктів на основі бентоніту), представила аналітичний звіт і провела презентацію результатів роботи для працівників компанії.

Рівень наданих послуг, якість кінцевого продукту (звіту) нас повністю влаштували. Підготовлений звіт спеціалісти нашої компанії використовують в якості основного маркетингового довідника. Співпраця з інвестиційно-консалтинговою групою „Астарта-Таніт” триває,  консультанти залучаються до інших дослідницьких та аналітичних проектів і в кожному випадку підтверджують свій високий професійний рівень та здатність своєчасно, в повному обсязі і межах виділених грошових коштів виконувати свої зобов’язання.

 

Голова правління

ЗАТ “Дашбент-Інвест”                                                           Т.В. Мироненко