Отзыв: консорциум «УкрБат»

 

Отзыв: консорциум «УкрБат»

Вирішуючи питання про доцільність випуску нової продукції (свинцево-кислотних акумуляторів), ми звернулися  до консультантів компанії „Астарта-Таніт” для замовлення аналізу ринку продукції. Особливий інтерес у нас викликали обсяги тіньового (неврахованого державними статистичними органами) виробництва акумуляторів, канали та розміри їх ввезення в Україну (в тому числі й нелегального).

Група АТ в жовтні-грудні 2002 року виконала наше замовлення і провела презентацію своєї роботи. Представлені дані нас задовольнили, і подальший розвиток ринку підтвердив їх достовірність та об’єктивність. У процесі виконання роботи ІКГ АТ продемонструвала наявність кваліфікованих фахівців і відповідних аналітичних і маркетингових методик, а також спроможність діяти в межах встановлених домовленостями часових та фінансових обмежень. Співпраця з консультантами компанії принесла економічний ефект і допомогла прийняти низку важливих стратегічних рішень.

Вважаємо, що інвестиційно-консалтингова група „Астарта-Таніт” є кращою вітчизняною дослідницькою компанію, яка працює в галузі  стратегічних досліджень, маркетингового аналізу та управлінського консалтингу.

 

Голова Правління                                                                               В.І. Марченко